Вече сте служител? Трябва да кандидатствате чрез нашия вътрешен портал: кликнете тук

Заглавие:  Electrician

Дата:  3.09.2024 г.
Местоположение:

Haskovo, 26, BG

Идентификационен номер на изискване: 32389

Каменица АД е една от водещите пивоварни компании в България, част от Molson Coors - един от най-големите пивовари в света. Компанията е пионер в бирената индустрия в страната със 143 годишен опит, история и традиции.

За нашия екип в Каменица АД търсим:

EЛЕКТРОТЕХНИК

Докладва на: Ръководител техническа поддръжка

Отговорности на позицията:

  • Поддържа машините в предприятието и следи за нормалното им функциониране;
  • Извършва диагностика, ремонтни и профилактични дейности по машините и съоръженията, както и по електрическата инсталация.
  • Поддръжка на датчици, сензори и контролери в машини и съоръжения.
  • Осигурява техническата безопасност на оборудването;
  • Извършва периодични технически прегледи, профилактика и ремонт на апаратурата на оборудването;
  • Работа на смени.

Изисквания:

  • Висше или средно-специално образование - електротехника;
  • Минимум 2 години стаж по специалността;
  • Умения за разчитане на чертежи и схеми на електрониката в инсталацията;
  • Умения за диагностициране и локализиране на възникнал проблем в електронното управление;
  • Базови знания за работа в Word и Excel.
  • Комуникативност, аналитични умения
  • Минимум четвърта група по електробезопасност.

Нашето предложение:

  • Приобщаваща култура и екип, който цени разнообразните гледни точки и перспективи, които ни помагат да сме иновативни.
  • Автентично наследство и възможност за кариера с индивидуален план в компания с история в производството на бира.
  • Възможност да научиш повече за производството на бира, да подобриш и развиеш уменията ти.
  • Пакет от възнаграждения и социални придобивки.

Ако оценяваш всичко това като страхотна възможност за развитие, не се колебай и натисни бутона „Кандидатствай“. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Ниво на публикуваната работна позиция: 9

Ние в Молсън Корс търсим разнообразието. Различните гледни точки водят до предизвикателство към очакванията, което поддържа пораждането на нови идеи. Ние сме работодател, предлагащ равни възможности, и приемаме молби за работа от кандидати от всякаква среда, раса, цвят, религия, пол, сексуална ориентация, национален произход, полова идентичност, възраст, нетрудоспособност, статут на ветеран или каквито и да било други характеристики. Гордеем се и честваме нашето уникално пиво.