Jste již zaměstnancem? V tom případě se musíte o pozici ucházet prostřednictvím interního portálu: klikněte zde

Electronics Engineer

Datum:  24.8.2019
Místo:

Praha 5 - Smíchov, 105, CZ

Identifikační číslo požadavku: 6902

Náplň práce:

• Samostatně a efektivně provádět elektroúdržbu v provozu stáčíren a výroby.
• Pracovat s interním systémem údržby, kde jsou zaznamenány všechny servisní požadavky
• Spolupracovat při tvorbě dlouhodobého plánu údržby
• Doporučovat preventivní údržbu
• Spolupracovat při instalaci nových strojů a technologických celků

Požadujeme:

• SOU/SŠ v oboru elektro zakončené maturitní zkouškou
• Platnou vyhlášku 1978/50, min. §6
• Praxe na obdobné pozici - výhodou
• Znalost Simatic S7, 1200, 1500 výhodou
• Manuální zručnost, zodpovědnost a spolehlivost se zájmem o obor
• Ochotu pracovat ve směnném provozu (4 směnný provoz)

Nabízíme:

• Zajímavou práci v pivovarnickém průmyslu a dobrém kolektivu
• Možnost dalšího odborného vzdělávání a rozvoje
• Velkou rozmanitost práce na strojích více generací od starších po nejmodernější stroje s vysokou úrovní technologie
• Stabilitu velkého zaměstnavatele
• Zajímavé mzdové ohodnocení odpovídající dané pozici + výkonnostní bonusy
• Možnost prosadit a realizovat své nápady
• Systém zaměstnaneckých výhod jako 5 týdnů dovolené, stravenky, firemní produkty za výhodné ceny, cafeterie Benefit plus systém
• Práce v centru Prahy na Smíchově

Ve společnosti Molson Coors vyhledáváme rozmanitost. Rozdílné perspektivy vedou k výzvě očekávaného a díky tomu mohou přicházet nové nápady. Jako zaměstnavatel poskytujeme rovné příležitosti a vítáme žádosti od kandidátů z jakéhokoli prostředí, jakékoli rasy, barvy, náboženství, pohlaví, sexuální orientace, národnostního původu, genderové identity, věku, postižení, se statusem veterána nebo jinými vlastnostmi. Hrdě oslavujeme své jedinečné pivo.