Already an employee? You must apply through our internal portal: click here

Area Sales Manager pro západní Čechy

Date:  Feb 06, 2019
Location:

Praha 5, CZ

Company:  Staropramen

V pivovaru Staropramen, v pivovaru Ostravar a v obchodních pobočkách nás pracuje téměř 650.
Spojuje nás nadšení, s jakým vaříme a prodáváme pivo. Díky skvělé týmové spolupráci a díky inovacím a originálním nápadům, které přinášíme do své práce, se stále přibližujeme k naší společné ambici stát se první volbou pro spotřebitele a zákazníky v Čechách a na Slovensku. Svou práci děláme s důrazem na kvalitu a s velkým nadšením, protože pivo pro nás není jen velká zodpovědnost, ale také zábava!

Sales Managera On-trade pro oblast západních Čech je jednou z klíčových rolí v naší společnosti. Zodpovídá za kompletné strategii regionu, plánování a realizaci obchodních cílů společnosti. Součástí této práce je zajištění akvizičních plánů, rozvoj obchodu a růst tržního podílu v prodejním kanále On-trade Čechy. Nedílnou součástí je rovněž vedení, řízení a především motivace podřízených.

NÁPLŇ PRÁCE:

- Zajištění obchodních výsledků svěřeného obchodního týmu (ontrade)
- Pravidelný koučink obchodních zástupců v terénu a jejich hodnocení
- Podpora klíčových aktivit svěřeného obchodního týmu
- Stanovování specifických cílů členů týmu
- Podílení se na přípravě a kontrole čerpání veškerých rozpočtů svého týmu
- Kontrola a koordinace spolupráce členů týmu a centra služeb zákazníkům
- Pravidelné navštěvy TOP zákazníků dané oblasti
- Vedení pravidelných porad
- Reporting obchodních výsledků

POŽADUJEME:

- SŠ/VŠ vzdělání
- praxe v oblasti prodeje (nejlépe ontrade kanál), zkušenosti s vedením týmu podmínkou
- Uživatelská znalost PC (Word, Excel, PowerPoint)
- Alespoň částečná znalost výhodou
- Znalost obchodních procesů, částečně i marketingu
- Řidičský průkaz sk. B
- Dynamika, pozitivní myšlení, odolnost vůči stresovým situacím
- Výborné komunikační, prezentační a organizační dovednosti
- Umění přesvědčit, asertivita, kreativita
- Spolehlivost, orientace na výsledky, ochota na sobě pracovat

NABÍZÍME:

- Příležitost osobně ovlivňovat obchodní úspěšnost společnosti
- Možnost rozvíjet a ovlivňovat tým, který reprezentuje naše značky u našich zákazníků
- Zajímavou práci v rychle se rozvíjející společnosti a oboru
- Možnosti dalšího vzdělávání, příležitost řídit svoji kariéru a v budoucnu změnit svou pracovní pozici
- Odměňování podle výkonu
- Pestrý systém zaměstnaneckých výhod, 5 týdnů dovolené, stravenky, produkty za výhodné ceny, penzijní připojištění