Already an employee? You must apply through our internal portal: click here

Regional BI Specialist

Date:  Aug 14, 2019
Location:

Sofia / София, 22, BG

Requisition ID: 7158

Ние сме инициативни хора, които влагат страст във всичко, което правят. Работим заедно, като един печеливш екип, за да бъдем Избор№1 за потребителите и клиентите ни. Ние сме Пивоварница за Таланти и вярваме, че изключителните марки, страхотните ни хора и вдъхновяващата работна среда са ключът към успеха. Ако искаш да станеш част от екипа ни и да направиш реална промяна, следващата възможност е за теб.

Регионален специалист търговски анализи

/Req. ID  7158/

базирана в гр. София

Подпомага Отдел Продажби  в процеса на събиране и анализ на информация, факти и статистика от зоните и региона, за който отговаря.

Отговорности:

  • Подпомага дейността на  Старши специалист търговски  анализи и Регионален търговски мениджър в процеса на изготвяне на анализи, справки, проучвания и администриране на резултатите от  пазара на клиентите ни;
  • Отговаря за актуалната, навременната и постоянната информация за дейностите и резултатите, свързани с дейността на търговските представители и дистрибуторите;
  • Проследява на дневна, седмична и месечна база ключовите показатели за продажбите;
  • Проследява всички търговски споразумения и договори;
  • Извършва административни дейности.

Изисквания:

  • Висше образование;
  • Опит на подобна длъжност – 2 години;
  • Много добро ниво на владеене на английски език (писмено и говоримо);
  • Отлични компютърни умения – Excel, Power Point (познаване на специализирани софтуерни програми е предимство);
  • Точна и надеждна работа с цифри, прецизност и аналитичност;
  • Познания за процесите по продажби;
  • Готовност и желание за работа в екип;
  • Организираност и ориентация към резултата.

Нашият процес по подбор включва:

Разглеждане на кандидатури -> Телефонен разговор с екип Подбор и привличане на таланти -> Интервю на живо с колеги от Търговски екип -> Финална обратна връзка

За всички вътрешни кандидати: Необходимо е първо да обсъдите с прекия си ръководител и Бизнес партньора за вашата функция желанието си да кандидатствате за свободната позиция преди да го направите.

Ако проявявате интерес към тази възможност, можете да кандидатствате през личния си профил в People Central, избирайки опция Кариери (Careers).

At Molson Coors we seek diversity. Differing perspectives lead to challenging the expected, which keeps new ideas bubbling up. We’re an equal opportunity employer and invite applications from candidates from all backgrounds, race, color, religion, sex, sexual orientation, national origin, gender identity, age, disability, veteran status or any other characteristic. We take pride in celebrating our unique brew.