Already an employee? You must apply through our internal portal: click here

Sales Representative - Velingrad / Peshtera

Date:  Oct 10, 2019
Location:

Pazardzhik, 13, BG

Requisition ID: 8435

Ние сме инициативни хора, които влагат страст във всичко, което правят. Работим заедно, като един печеливш екип, за да бъдем Избор №1 за потребителите и клиентите ни. Ние сме Пивоварница за Таланти и вярваме, че изключителните марки, страхотните ни хора и вдъхновяващата работна среда са ключът към успеха. Ако искаш да станеш част от екипа ни и да направиш реална промяна, следващата възможност е за теб.

За нашия търговски екип за район Велинград  и Пещера търсим:

                                                        ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ

Отговорности:

  • Създава, поддържа и развива търговски отношения с обектите в поверената му/ѝ зона;
  • Осигурява периодични търговски посещения в обектите си и взима заявки;
  • Проследява изпълнението на сключените договори в повереният му район;
  • Следи за прилагането на мърчандайзинг стандартите на компанията;
  • Развива гамата от продукти на компанията във всички обекти, за които отговаря.

Изисквания:

  • Висше образование е предимство;
  • Опит на подобна позиция е предимство;
  • Практика в областта на бързооборотните стоки е предимство;
  • Компютърна грамотност (MS Office);
  • Добро ниво на английски език e предимство;
  • Желание и готовност за работа с хора;
  • Отговорност и организираност;
  • Готовност за динамична и предизвикателна работа;
  • Шофьорска книжка без регистрирани нарушения и възможност за интензивни пътувания.

Нашият процес по подбор включва:

Разглеждане на кандидатури  -> Телефонен разговор с екип Подбор и привличане на таланти -> Интервю на живо с колеги от Търговски екип -> Финална обратна връзка
Краен срок за кандидатстване: 18.10.2019

*всички кандидатури подадени след срока ще бъдат разглеждани за бъдещи свободни позиции;

At Molson Coors we seek diversity. Differing perspectives lead to challenging the expected, which keeps new ideas bubbling up. We’re an equal opportunity employer and invite applications from candidates from all backgrounds, race, color, religion, sex, sexual orientation, national origin, gender identity, age, disability, veteran status or any other characteristic. We take pride in celebrating our unique brew.