Loading...

Already an employee? You must apply through our internal portal: click here

Maintenance lead

Date:
Location:

Haskovo, BG

Requisition ID: 12262

Ние в „Каменица“АД сме инициативни хора, които влагат страст във всичко, което правят. Работим заедно, като един печеливш екип, за да бъдем Избор№1 за нашите хора, потребители и клиенти. Ние сме Пивоварница за Таланти и вярваме, че изключителните марки, страхотните ни хора и вдъхновяващата работна среда са ключът към успеха.

Ако и за вас всичко изброено е ценно, то имате реална възможност за промяна и присъединяване към нашия екип.

В момента търсим :

Ръководител Техническа поддръжка | Производствено Звено |

Работното място е базирано в гр. Хасково, Пивоварна „Астика“

Позицията е ново предизвикателство за нас, обвързано с въвеждането на система за подобрение на производствените процеси.

Основни дейности и отговорности:

  • Активно участва в изготвянето и изпълнението на дневния план за звеното като следи и рапортува резултатите, свързани с брой аварии и открити дефекти, анализ на авариите, изпълнение на планираните дейности по поддръжка;
  • Осигурява правилното разбиране и изпълнение на поверените му инструменти от програмата за оптимизация на производствените процеси;
  • Участва в отстраняването на откритите дефекти и аварии;
  • Подпомага развитието на техническите умения на операторите по отношение на разбиране на работата на машините, изпълнение на основни технически задачи по поддръжка, откриване на дефекти и предотвратяване на аварии;
  • Води планирането на работата по поддръжката, съгласно годишния план по поддръжка, както и предварително идентифицираните действия, произлезли от дневното представяне на звеното. При необходимост, подсигурява ревизирането, подновяването и създаването на документи, свързани с техническа поддръжка на звеното;
  • Участва в изготвянето на плановете за подобрение на работата на звеното, годишния план за поддръжка, плана за основен ремонт;
  • Активно работи с екип „Техническа поддръжка“;
  • Контактува с доставчици на оборудване, резервни части и технически услуги спрямо спецификата на звеното;
  • Заедно с Оперативен Мениджър Звено носи споделена отговорност за представянето, за качеството и безопасността в звеното.

За нас е важно да притежавате:

  • Техническо образование (специалности Механотехника, Електротехника, Машиностроене, Автоматизация ще бъдат разгледани с предимство);
  • Опит по специалността в производствена среда – над 2 години;
  • Опит с планиране на поддръжка;
  • Добра компютърна грамотност – Excel;
  • Отлични комуникативни умения, оказване на влияние и сътрудничество в екип;
  • Проактивен/на при промяна в работната среда и управление на промяната;
  • Силно развито аналитично мислене, умения за решаване на проблеми;
  • Умения за приоритизиране на работните задачи;
  • Английски език – предимство;

    Какво предлагаме в допълнение:
  • Осигурен транспорт/ средства за транспорт
  • Приобщаваща култура и екип, който цени разнообразните гледни точки и перспективи, които ни помагат да сме иновативни;
  • Автентично наследство и възможност за кариера с индивидуален план в компания с история в производството на бира;
  • Предизвикателни проекти, които ще подобрят и развият уменията ти;
  • Пакет от възнаграждения и социални придобивки и организационна култура.

Нашият процес по подбор включва:

 Разглеждане на кандидатури и селекция по документи -> Телефонен разговор / Видео базиран онлайн въпросник > Интервю на живо с наемащ екип ->  Финална обратна връзка

Краен срок за кандидатстване: 30/08/2020

* Ако се интересувате след тази дата, можете да се присъедините към нашата мрежа от Таланти -  и да се абонирате за следващи възможности за кариера при нас.

At Molson Coors we seek diversity. Differing perspectives lead to challenging the expected, which keeps new ideas bubbling up. We’re an equal opportunity employer and invite applications from candidates from all backgrounds, race, color, religion, sex, sexual orientation, national origin, gender identity, age, disability, veteran status or any other characteristic. We take pride in celebrating our unique brew.