Already an employee? You must apply through our internal portal: click here

MRP Planner & Data Base Specialist

Date:  Sep 5, 2024
Location:

Haskovo, 26, BG

Requisition ID: 32388

Каменица АД е една от водещите пивоварни компании в България, част от Molson Coors - един от най-големите пивовари в света. Компанията е пионер в бирената индустрия в страната със 143 годишен опит, история и традиции.

Специалист „Планиране и база данни“

Локация: Хасковo

Ръководител: Мениджър „Планиране“

Подчинени: Не

Специалист „Планиране и база данни отговаря за техническата поддръжка на системата SAP и подпомага нейните крайни потребители във връзка с производствените и логистични процеси в компанията. Координира и поддържа доставките на бира с транспортни компании. Поддържа контакт с митнически агенти и подпомага митническо освобождаване.

Отговорности:

  • Цялостна поддръжка на SAP за производствени и логистични цели.
  • Подпомага въвеждането на допълнителни софтуерни приложения, които се използват от отделите производство и логистика
  • Предоставя подходящи SAP решения за производствени нужди в случай на нови проекти, внедряване на нови материали и готови продукти
  • Подпомага промени в процеси или политики свързани със SAP и други системи и провежда обучения на служители за работа с платформите
  • Участва в проекти, свързани с производство, логистика и финанси, които биха могли да окажат влияние върху SAP.

Ще се справиш успешно с ролята, ако притежаваш:

  • Опит със SAP и задълбочени познания
  • Отлични компютърни умения – Microsoft Office
  • Опит в производствена компания
  • Отлични аналитични умения, проактивност и умение за справяне с предизвикателни ситуации
  • Добро ниво на английски език - разговорен и писмен

Нашето предложение:

  • Приобщаваща култура и екип, който цени разнообразните гледни точки и перспективи, които ни помагат да сме иновативни.
  • Автентично наследство и възможност за кариера с индивидуален план в компания с история в производството на бира.
  • Предизвикателни проекти, които ще подобрят и развият уменията ти.
  • Пакет от възнаграждения и социални придобивки.

Ако оценяваш всичко това като страхотна възможност за развитие, не се колебай и натисни бутона „Кандидатствай“. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Job Posting Grade: 10

Molson Coors is committed to a diverse and inclusive workplace.  We’re an equal opportunity employer and invite applications from candidates of all backgrounds, race, color, religion, sex, sexual orientation, national origin, gender identity, age, disability, veteran status or any other characteristic. If you have a disability and believe you need a reasonable accommodation during the application or recruitment processes, please e-mail jobs@molsoncoors.com.