Already an employee? You must apply through our internal portal: click here

Electrician

Date:  Sep 3, 2024
Location:

Haskovo, 26, BG

Requisition ID: 32389

Каменица АД е една от водещите пивоварни компании в България, част от Molson Coors - един от най-големите пивовари в света. Компанията е пионер в бирената индустрия в страната със 143 годишен опит, история и традиции.

За нашия екип в Каменица АД търсим:

EЛЕКТРОТЕХНИК

Докладва на: Ръководител техническа поддръжка

Отговорности на позицията:

  • Поддържа машините в предприятието и следи за нормалното им функциониране;
  • Извършва диагностика, ремонтни и профилактични дейности по машините и съоръженията, както и по електрическата инсталация.
  • Поддръжка на датчици, сензори и контролери в машини и съоръжения.
  • Осигурява техническата безопасност на оборудването;
  • Извършва периодични технически прегледи, профилактика и ремонт на апаратурата на оборудването;
  • Работа на смени.

Изисквания:

  • Висше или средно-специално образование - електротехника;
  • Минимум 2 години стаж по специалността;
  • Умения за разчитане на чертежи и схеми на електрониката в инсталацията;
  • Умения за диагностициране и локализиране на възникнал проблем в електронното управление;
  • Базови знания за работа в Word и Excel.
  • Комуникативност, аналитични умения
  • Минимум четвърта група по електробезопасност.

Нашето предложение:

  • Приобщаваща култура и екип, който цени разнообразните гледни точки и перспективи, които ни помагат да сме иновативни.
  • Автентично наследство и възможност за кариера с индивидуален план в компания с история в производството на бира.
  • Възможност да научиш повече за производството на бира, да подобриш и развиеш уменията ти.
  • Пакет от възнаграждения и социални придобивки.

Ако оценяваш всичко това като страхотна възможност за развитие, не се колебай и натисни бутона „Кандидатствай“. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Job Posting Grade: 9

Molson Coors is committed to a diverse and inclusive workplace.  We’re an equal opportunity employer and invite applications from candidates of all backgrounds, race, color, religion, sex, sexual orientation, national origin, gender identity, age, disability, veteran status or any other characteristic. If you have a disability and believe you need a reasonable accommodation during the application or recruitment processes, please e-mail jobs@molsoncoors.com.