Loading...

Already an employee? You must apply through our internal portal: click here

Automation Specialist

Date:
Location:

Haskovo, BG

Requisition ID: 13256

Ние в „Каменица“ АД сме инициативни хора, които влагат страст във всичко, което правят. Работим заедно, като един печеливш екип, за да бъдем Избор№1 за нашите хора, потребители и клиенти. Ние сме Пивоварница за Таланти и вярваме, че изключителните марки, страхотните ни хора и вдъхновяващата работна среда са ключът към успеха.
Ако и за вас всичко изброено е ценно, то имате реална възможност за промяна и присъединяване към нашия екип.
В момента търсим сериозен специалист на позицията:

Специалист Автоматизация - Техническа поддръжка
Месторабота в гр. Хасково, Пивоварна Астика

Отговорности:
• Подпомага процесите, свързани с техническата поддръжка на пивоварната;
• Анализира и планира използването на наличните вътрешни и външни ресурси, необходими за работния процес;
• Участва в изпълнението на планираните ремонтни дейности;
• Поддържа електросъоръженията и системите за автоматизация на производството;
• Участва в реализирането на нови проекти, свързани с автоматизация на производството.

Изисквания:
• Да познава и работи със SIMENS-S7 промишлени контролери;
• Да познава и работи с честотни преобразуватели;
• Да познава и работи с индуктивни, капацитивни, дифузни и фото-електрични сензори;
• Да познава и работи с Процес-Контролери за температура, налягане, проводимост, pH, тегло и т.н.;
• Познания по пневматика – вентили, разпределители, редуцири, манометри;
• Умения за разчитане и проследяване на електрически схеми;
• Свободно ползване на технически английски език;
• Готовност за работа на смени;
• Организираност, прецизност и умения за работа в екип.

Ние предлагаме:
• Възможност за работа в международна компания в екип от професионалисти;
• Добро възнаграждение, на база постигнатите резултати;
• Динамична и предизвикателна работа среда, осигуряваща възможности за лично и професионално развитие.

Нашето предложение:

*Основна заплата, бонуси за представяне;
*Постоянна заетост, работа на смени;
*Ваучери за храна и социални придобивки;
*Осигурен транспорт от град Хасково до работното място / сума за транспорт за служители извън Хасково;
*Работа в екип от професионалисти.

Нашият процес по подбор включва:
Разглеждане на кандидатури -> Телефонен разговор -> Интервю в Пивоварната - > Финална обратна връзка
*Ще прегледаме всички получени кандидатури и ще се свържем с тези, които продължават напред в процеса.

At Molson Coors we seek diversity. Differing perspectives lead to challenging the expected, which keeps new ideas bubbling up. We’re an equal opportunity employer and invite applications from candidates from all backgrounds, race, color, religion, sex, sexual orientation, national origin, gender identity, age, disability, veteran status or any other characteristic. We take pride in celebrating our unique brew.