Already an employee? You must apply through our internal portal: click here

Automation Specialist

Date:  Sep 12, 2024
Location:

Haskovo, 26, BG

Requisition ID: 32135

Каменица АД е една от водещите пивоварни компании в България, част от Molson Coors - един от най-големите пивовари в света. Компанията е пионер в бирената индустрия в страната със 143 годишен опит, история и традиции.

Търсим опитен специалист на позицията:

Специалист автоматизация - Техническа поддръжка

Месторабота в гр. Хасково, Пивоварна Каменица
Работа на смени - дневна/нощна

Отговорности:

  • Подпомага процесите, свързани с техническата поддръжка на пивоварната;
  • Участва в изпълнението на планираните ремонтни дейности;
  • Поддържа електросъоръженията и системите за автоматизация на производството;
  • Участва в реализирането на нови проекти, свързани с автоматизация на производството.

Изисквания:

  • Да познава и работи с честотни преобразуватели;
  • Да познава и работи с индуктивни, капацитивни, дифузни и фото-електрични сензори;
  • Да познава и работи с Процес-Контролери за температура, налягане, проводимост, pH, тегло и т.н.;
  • Познания по пневматика – вентили, разпределители, редуцири, манометри;
  • Умения за разчитане и проследяване на електрически схеми;
  • Предимство: технически английски език;
  • Готовност за работа на смени;
  • Организираност, прецизност и умения за работа в екип.

Нашето предложение:

  • Приобщаваща култура и екип, който цени разнообразните гледни точки и перспективи, които ни помагат да сме иновативни;
  • Възможност за кариера с индивидуален план в компания с история в производството на бира;
  • Предизвикателни проекти, които ще подобрят и развият уменията ти;
  • Пакет от възнаграждения и социални придобивки и организационна култура.
  • Осигурен транспорт от Хасково;
  • Сума за транспортни разходи за живеещи извън града или в областта.

Ако оценяваш всичко това като страхотна възможност за развитие, не се колебай и натисни бутона „Кандидатствай“. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Job Posting Grade: 8

Molson Coors is committed to a diverse and inclusive workplace.  We’re an equal opportunity employer and invite applications from candidates of all backgrounds, race, color, religion, sex, sexual orientation, national origin, gender identity, age, disability, veteran status or any other characteristic. If you have a disability and believe you need a reasonable accommodation during the application or recruitment processes, please e-mail jobs@molsoncoors.com.