Already an employee? You must apply through our internal portal: click here

Title:  Operator imbuteliere

Date:  Feb 08, 2019
Location:

Ploiesti, PH, RO

Requisition ID: 5538

Scop:

Operarea echipamentelor si a procesului de imbuteliere.

Responsabilitati:

  • Supravegheaza si mentine buna functionare a utilajelor din aria sa de actiune.
  • Schimba piesele de format si programul in cazul trecerii de la un brand la altul. Intervine asupra reglajelor/ajustajelor mecanice.
  • Executa operatiunile de intretinere curenta si pe cele cuprinse in programul de lubrefiere.
  • Responsabil pentru obtinerea produsului finit in conditiile de calitate cerute.
  • Responsabil sa corecteze sau sa opreasca procesul daca intervin neregularitati sau daca intervin probleme mecanice sau electrice.
  • Inregistreaza datele de calitate si proces.
  • Cunoaste si aplica toate procedurile interne in vigoare
  • Procedeaza la efectuarea fiselor de predare – primire a materialelor necesare in procesul de imbuteliere.

Cerinte:

  • Minim studii medii 10 clase (preferabil profil tehnic)
  • Cunostinte de operare masini si utilaje reprezinta avantaj
  • Cunostinte in operarea si intretinerea echipametelor industriale
  • Cunoaștinte despre sistemul de management al calități
  • Inițiativă si orientare spre rezultate;
  • Asumarea responsabilității
  • Disponibilitatea de a lucra in 3 schimburi

At Molson Coors we seek diversity. Differing perspectives lead to challenging the expected, which keeps new ideas bubbling up. We’re an equal opportunity employer and invite applications from candidates from all backgrounds, race, color, religion, sex, sexual orientation, national origin, gender identity, age, disability, veteran status or any other characteristic. We take pride in celebrating our unique brew.