Already an employee? You must apply through our internal portal: click here

Title:  Vozač teretnog vozila Apatin/Cargo Vehicle Driver Apatin

Date:  Sep 12, 2024
Location:

Apatin, RS

Requisition ID: 32542

Lokacija: Apatin

Opis posla:

  • Izvršenje radnih zadatka u okviru postupaka transporta robe (pomoćnih materijala, ambalaže, repro-materijala, marketing materijala, gotove robe) u skladu sa zakonskim propisima i internim standardima
  • Svakodnevno upravljanje kamionom preko 7,5t
  • Pravovremena dostava robe relevantnim odeljenjima u pivari (Logističke i proizvodne operacije)
  • Direktna distribucija robe kupcima i povrat ambalaže u distributivni centar
  • Odgovornost za kvalitet i kvantitet robe u toku transporta
  • Odgovornost za propisan utovar/istovar robe u distributivnom centru kao i kod kupca
  • Vođenje sve neophodne dokumentacije u toku isporuke robe, popunjavanje putnog naloga, tahografskog listića ili korišćenje digitalnog tahografa u skladu sa zakonskim propisima, kao i vođenje računa o voznom stanju i karakteristikama vozila uključujući i vršenje manjih popravki na vozilu

Potrebna znanja, veštine i iskustvo:

  • II stepen stručne spreme
  • 1-3 godine iskustva
  • Vozačka dozvola za upravljanje vozilom kategorija АМ, B, B1, BЕ, C, C1, D, D1, F i М
  • Lekarsko uverenje za upravljanje vozilom kategorije АМ, B, B1, BЕ, C, C1, D, D1, F i М ne starije od 6 meseci
  • Licenca za obavljanje poslova profesionalnog vozača (sertifikat o profesionalnoj kompetentnosti - Certificate of Professional Competence – CPC)
  • Dozvolu za prevoz opasnih materija (ADR)

Job Posting Grade: 5

Molson Coors is committed to a diverse and inclusive workplace.  We’re an equal opportunity employer and invite applications from candidates of all backgrounds, race, color, religion, sex, sexual orientation, national origin, gender identity, age, disability, veteran status or any other characteristic. If you have a disability and believe you need a reasonable accommodation during the application or recruitment processes, please e-mail jobs@molsoncoors.com.