Already an employee? You must apply through our internal portal: click here

Title:  Warehouse Administrator POCM Warehouse Z

Date:  Jul 27, 2022
Location:

Šimanovci, RS

Requisition ID: 22291

Administrator magacina
Centralni distributivni centar reklamnog materijala

Opis posla:

  • Vođenje magacina robe (gotovih proizvoda,ambalaže) u skladu sa zakonskim propisima i internim standardima kompanije
  • Skladištenje i izdavanje robe kao i evidentiranje, vođenje dokumentacije, izveštavanje, i optimalno iskorišćenje magacinskog prostora
  • Organizacija prijema i izdavanje robe
  • Obavljanje aktivnosti vezanih za popunu zapisnika o svim neslaganjima i oštećenjima prilikom prijema robe i izveštavanje neposrednog rukovodioca o tome
  • Odgovornost za pridržavanja zakonskih normi i internih standarda u vezi sa zaštitom na radu, protiv požarnom zaštitom i zaštitom okoline
  • Priprema i izrada izveštaja, evidencija i planova po nalogu pretpostavljenog u zahtevanom sadržaju i formi

Od vas očekujemo da posedujete sledeće osobine, veštine i znanja:

Uslovi

  • Srednja stručna sprema
  • Minimum 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Osnovno znanje engleskog jezika
  • Poželjno posedovanje vozačke dozvole B kategorije
  • Dobro poznavanje rada na računaru (MS Office)
  • Odlične organizacione sposobnosti

Job Posting Grade: 4

At Molson Coors we seek diversity. Differing perspectives lead to challenging the expected, which keeps new ideas bubbling up. We’re an equal opportunity employer and invite applications from candidates from all backgrounds, race, color, religion, sex, sexual orientation, national origin, gender identity, age, disability, veteran status or any other characteristic. We take pride in celebrating our unique brew.